Університетський вокальний ансамбль презентує Україну

 

Наш вокальний ансамбль (художній керівник Булей Н.В.) широко відомий високою майстерністю виконання не лише на Київщині, але і в різних куточках України. А нещодавно нам разом з Київською танцювальною школою «Барвіночок» пощастило презентувати Україну на 44-му Міжнародному фольклорному «Фестивалі світу» (Festival de Gannat "Les Cultures du Monde"), який проходив з 21 по 30 липня в місті Ганна (Франція) під патронатом ЮНЕСКО.

 Учасниками фестивалю були різні країни і континенти: Північна Америка, Іспанія, Палестина, Панама, Колумбія, Індонезія, Малайзія, Нова Каледонія, Камерун, представники острова Реюньйон та інші. Наш колектив був єдиним представником не лише від України, але й від країн Східної Європи. Тому на нас лежала велика відповідальність – показати всьому світові українську пісню, українську музику, танці, культуру.

У складі концертної групи були наші вокалісти: Денисенко Марина та Сергій Губарик (студенти ФВМ), Ерік Дамс та Лук̕ яненко Анна (економ. ф-т), Городецька Альона та Яворська Христина (БТФ), Яценко Анастасія (еколог.ф-т). Програма нашого перебування була надзвичайно насиченою – щоденні концерти, репетиції, виступи перед мешканцями різних міст Франції, зустрічі з представниками організаційного комітету фестивалю, з керівництвом міста Ганна та колективами-учасниками фестивалю, фотосесії, обов̕’язкові дискотеки тощо.

Французька публіка та організаційний комітет фестивалю були приємно вражені високою майстерністю, професіоналізмом, багатоголосним виконанням нашим ансамблем українських пісень. Тож і зустрічали нас дуже тепло – кожен наш виступ супроводжувався гучними аплодисментами, вигуками «Браво!», «Біс!» та навіть «Слава Україні!».

Гордість переповнювала наші серця – Україну знають, Україну люблять, Україні бажають миру та добра!