Міні-футбольні баталії на спортивній арені

Завершальними змаганнями між факультетами студентських збірних стала першість з міні-футболу.

Турнір розпочався із зустрічі між завзятими лідерами минулого року – командами  економічного та біолого-технологічного факультетів. На перших хвилинах гри збірна економічного факультету провела вдалі атаки в результаті яких влучила у ворота збірної БТФ. Але зібраність гравців біолого-технологічного факультету визначила найсильніших. Зустріч завершилася із рахунком 4:3 на користь БТФ.

Потрібно сказати, усі команди БНАУ виявили спортивну витримку та наполегливість. Слід відзначити збірні, які не дістались до призових місць, але гідно відстоювали свої позиції. Це команди екологічного та агрономічного факультетів.

Також потужною грою завжди вирізнялася команда факультету ветеринарної медицини, якій у цьому році пощастило змагатися у фіналі за 1-2 місце. А боротьба за 3-4 місце точилася між збірними економічного факультету та факультету права і лінгвістики. Зазначимо, що студенти факультету права і лінгвістики про демонстрували достатньо красиву та наполегливу гру.

Отже, команда економічного факультету посіла на ІІІ-е місце (Карімов Денис, Хманич Олександр, Сметан Денис, Желюк Валерій, Михайлов Максим, Кунц Руслан, Шевченко Іван, Руденко Євген, Навроцький Максим, Синиця Руслан; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Куга Д.В.), команда факультету ветеринарної медицини піднялася на ІІ-у сходинку (Міняйло Микола, Йовенко Сергій, Ульянов Максим, Волошин Вячеслав, Чопенко Юрій, Лозян Артем, Федоров Олександр, Рябоненко Владислав, Карпенко Дмитро; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Кириченко В.М.) і І місце, четвертий рік поспіль, завойовує команда біолого-технологічного факультету (Гусак Анатолій, Печенюк Анатолій, Буглак Олексій, Солол Андрій, Трохимчук Василь, Пархоменко Едуард, Митулинський Роман, Червінський Денис, Осінський Михайло, Ольховик Віталій; керівник команди – старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.).

Бажаємо усім доброго здоров’я та успіхів!

 

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.