Засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних навчальних закладів України

 

5 жовтня на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування (ОРСС) аграрних навчальних закладів України. Для участі у засіданні були запрошені Голови студентських самоврядувань вищих навчальних закладів України.

Представниками Білоцерківського національного аграрного університету були Голова студентської ради університету Кузнєцова Олександра та голова інформаційного центру університету Краснощок Анастасія.

Засідання розпочав проректор Мартинчука І.В., у своєму виступі він побажав присутнім наснаги у нелегкій справі студентського керування, творчих успіхів, гарний ідей, втілення мрій та мирного неба.

На зустріч була запрошена психолог-консультант щодо методики арт-терапії організації «Паритет» Денисюк Анна. Вона провела тренінг на тему: «Особистісна ефективність у досягненні цілей».

Після тренінгу відбулися обговорення щодо ролі студентського самоврядування у підвищенні якості університетської освіти і ключові навички, необхідні студентському лідеру. Важливо темою для обговорень стали командні рішення та особливості етики у сучасній системі «викладач – студент».