Візит делегації БНАУ у Рітл коледж

 

З 8 до 13 травня у рамках реалізації проекту «Інтернаціоналізації вищої освіти» Британської ради в Україні відбувся візит викладачів агробіотехнологічного факультету Грабовського М.Б., Олешко О.Г., Коваленка Р.В., Козака Л.А. до університету Рітл коледж (Writtle University College) (Челмсфорд, Великобританія). Мета проекту – обмін досвідом у навчальній та науковій сферах, зокрема покращення ефективності працевлаштування випускників обох навчальних закладів.

У ході візиту було обговорено можливості академічної мобільності студентів та викладачів. Доцент О.Г. Олешко обговорила з паном Г. Метьюзом та іншими партнерами по проекту можливості співпраці в напрямі вдосконалення змісту та організації підготовки фахівців зі спеціальності «садово-паркове господарство» у БНАУ.

Особливе враження справило відвідування фермерського господарства PF Southgate LTD (графство Нордфолк), де члени нашої делегації ознайомилися з технологіями вирощування сільськогосподарських культур (картоплі, пшениці озимої, буряку цукрового), подивилися як в умовах господарства працює сучасна сільськогосподарська техніка.

Приймаючою стороною була організована зустріч зі студентами та викладачами Рітл коледжу, під час якої доцент Коваленко Р.В. презентував наш університет, спеціальності, матеріально-технічну базу. Судячи із запитань, поставлених після презентації, система практичної підготовки на агробіотехнологічному факультеті викликала зацікавленість і схвалення наших партнерів.

Доцентом Козаком Л.А. було представлено напрями наукової роботи факультету, під час дискусії особливу увагу було приділено проведенню спільних наукових досліджень викладачів, аспірантів і студентів двох університетів та можливість спільних наукових публікацій.

Цей візит зміцнив співпрацю, став ще одним кроком вперед у виконанні завдань проекту, покращив навчальні та наукові контакти із викладачами і студентами нашого університету та Writtle University College.