Лютий 2016

 

 

 

 

 

 

26 лютого 2016 року на економічному факультеті Білоцерківського національного аграрного університету відбулась зустріч із знаним в Україні вченим-економістом, доктором економічних наук, професором та директором навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Білоцерківського національного аграрного університету Варченко Ольгою Миронівною, яка нещодавно повернулась із стажування за програмою обміну Faculty exchange program.

Згідно з Законом України «Про вищу освіту» на загальній студентській конференції, яка відбулась 25 лютого, обрали делегатів до вченої ради університету. Також було розглянуто кілька цікавих проектів.

Ледве закінчилися канікули і всі повернулися на навчання, а екологічний факультет вже порадував студентів та викладачів веселим, а головне смачним дійством – "Конкурсом на найкращий млинець".

23 лютого 2016 року Білоцерківський національний аграрний університет з діловим візитом відвідав Почесний Консул України у м. Ізмір, Турція. Пан Почесний Консул розповів про університет Еге та сільськогосподарський факультет університету.

 

Хвилиною мовчання вшанували студенти Героїв Небесної Сотні, Воїнів АТО та героїв, які поклали своє життя за мир і волю України. Слава Україні! Героям слава!

 

11 лютого 2016 року у рамках заходів міжнародної виставки «Agro Animal Show» 2016,  Дня Франції, відбулася конференція «Завдання ветеринарної освіти в Україні: активна співпраця Франції та України в рамках програми співробітництва Міжнародного епізоотичного бюро».